Оваа страница има ограничена поддршка за вашиот прелистувач. Препорачуваме да се префрлите на Edge, Chrome, Safari или Firefox.

Пирсеви од злато

Зачекорете во луксуз со нашата колекција за пирсинг со цврсто 14К злато. Секое парче е прецизно изработено со елегантна дебелина од 1mm, што е еквивалентно на удобен мерач од 18. Направени од најдоброто 14К цврсто злато, нашите пирсинг нудат и издржливост и безвременска елеганција. Без разлика дали претпочитате суптилни столпчиња или задебелени обрачи, подигнете го вашиот стил со нашата прецизно изработена колекција. Истражете сега и откријте го совршениот украс за вашиот уникатен израз.

Филтри

Достапност
Цена
 
 
 
-