Оваа страница има ограничена поддршка за вашиот прелистувач. Препорачуваме да се префрлите на Edge, Chrome, Safari или Firefox.

Прстени со еден дијамант

Истражете ја нашата колекција Diamond Solitaire Rings, каде што едноставноста се среќава со елеганцијата. Секој прстен истакнува еден единствен, прекрасен дијамант во чист и класичен амбиент. Совршени за секој кој го цени елегантниот и директен дизајн, нашите прстени со еден дијамант се фокусираат на убавината на еден камен. Достапни во различни форми и стилови, овие прстени се дизајнирани да го покажат природниот сјај на дијамантот. Идеални за секојдневно носење или специјални прилики, нашите Diamond Solitaire Rings нудат безвременска елеганција во секое парче.

Филтри

Достапност
Цена
 
 
 
-