Оваа страница има ограничена поддршка за вашиот прелистувач. Препорачуваме да се префрлите на Edge, Chrome, Safari или Firefox.

Дијамантски прстени со "Baguette cut"

Откријте ја нашата колекција со дијамантски прстен во форма на багети, каде класичниот стил се среќава со модерната елеганција. Секој прстен се одликува со елегантни и долги дијаманти во форма на  багети, познати по нивниот едноставен, но неверојатен изглед. Изработени за да ја истакнат јасната убавина на  дијамантите, овие прстени носат допир на софистицираност.Нашите дијамантски прстени од Baguette Cut се совршени за оние кои сакаат спој на безвременска убавина и современост во нивниот накит.

Филтри

Достапност
Цена
 
 
 
-